Ve středu 27. května se na hřišti školy uskutečnilo přátelské baseballové (místy téměř mistrovské a chvílemi skoro olympijské) utkání rodičů a žáků 4. třídy.
Na hřišti panovala skvělá nálada, rodičovský doping měl parametry světového šampionátu a děti si část odpoledne opravdu užily. Některé odpaly byly velkolepé, a pár rodičovských sprintů za míčkem by si zasloužilo vlastní sportovní statistiky.
Bylo krásné vidět, jak se z obyčejného odpoledne stal den plný smíchu, fandění a momentů, na které budou děti ještě dlouho vzpomínat. A kdo ví — když nám to takhle jde, příští rok možná zkusíme, třeba biatlon.
Ještě jednou velké díky všem za účast, energii a skvělou atmosféru!
