Dopravní soutěž mladých cyklistů

Domů » Události » Dopravní soutěž mladých cyklistů

Ve středu 20. května se v Berouně uskutečnilo oblastní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Naši školu v kategorii mladších žáků reprezentovali Václav Kapal, Filip Rosenbaum, Žofie Pertlová a Klára Stehlíková. Všichni podali skvělý výkon, družstvo získalo nejméně trestných bodů a v konkurenci 9 škol  zvítězilo. (Žofie Pertlová byla vyhlášena vítězkou v kategorii mladších dívek). Gratulujeme a držíme palce do krajského kola, které se uskuteční 3. června v Kladně.