V úterý 10. 6. žáci 2. třídy přespí ve škole. Prožijí společně nejen odpoledne na hřišti, ale i večer a noc v tělocvičně. Vzhledem k tomu, že spaní ve škole zažili i loni, tak už se na tuto akci moc těší.
V úterý 10. 6. žáci 2. třídy přespí ve škole. Prožijí společně nejen odpoledne na hřišti, ale i večer a noc v tělocvičně. Vzhledem k tomu, že spaní ve škole zažili i loni, tak už se na tuto akci moc těší.