V pondělí 16.9. v 8 hodin pojede 1. a 2. třída na zámek Nižbor – program Příběh pravěku aneb co bylo, když nebyla škola. Děti se dozví, jak vypadal život na našem území před stovkami a tisíci let, zaměří se na zapojení dětí do pravěké společnosti, seznámí se s hmotnou kulturou pravěku.